7
Udostępnień
Pinterest Google+

Jak nie dostać łomotu od męża i żyć niczym pod wpływem LSD? Fronda prawdę Ci powie.

Fronda to mój ulubiony format rozrywkowy dostępny darmowo w Internecie. Podziwiam, że aktywizuje się tam ludzi z poważnymi zaburzeniami psychicznymi i czyni się ich np. redaktorami portalu „poświęconego”. Dziś dowiedziałam się o powinnościach kobiety=żony.

Pochwal go, gdy z własnej inicjatywy pozmywał naczynia.

You’re so fuckin’ genius!

Wieczorem powitaj męża uśmiechem i, w miarę możliwości, dobrym humorem.

Nie zapomnij też o codziennej dawce psychotropów i narkotyków.

Mariel Clayton
Mariel Clayton

Tylko dla niego zrób się na bóstwo.

Prewencyjnie jednak wybij sobie zęby, jakby kto inny miał Cię zobaczyć.

Do miłości i gotowania podchodź z bezgranicznym oddaniem

Bądź Magdą Gessler w pończoszkach, zawsze. Obsypuj go włoszczyzną.

Rozpieszczaj męża, ale nie dzieci

Dzieci rozpieszczaj tylko w macicy. Potem możesz je oddać do okna życia albo do beczki.

Jak chcesz powiedzieć coś ważnego mężowi, to poczekaj aż nie będzie zajęty i będzie mógł spokojnie cię wysłuchać

Pali się dom, ale poczekaj aż ten chuj spłonie. Po śmierci na pewno będzie miał masę czasu, aby wysłuchać o czym mówi jego głupiutka żonka.

Mariel Clayton
Mariel Clayton

Opowiadając mu o czymś staraj się mówić o konkretach

Bo Twój mały, babski móżdżek potrafi tylko pierdolić bez sensu.

Daj mu chwilę odpocząć po pracy, nawet jeśli oboje pracujecie

Daj mu kocyk, piwko, pilot – a Ty do garów, szmato.

Nie potępiaj jego metod wychowawczych, rozmawiaj z nim na ten temat

-Zdzisiu, a może by porozmawiać z Adasiem zamiast go lać po mordzie?

Nie dbaj o dzieci kosztem męża. Nie dbaj o kota kosztem męża. Jeśli mąż lubi wątróbkę, to kup mu ją także, a nie tylko dla pieska.

Chata Wuja Freda
Chata Wuja Freda

Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nie wzbraniaj się od seksu. Pozwól mu o ciebie powalczyć, nie oddawaj mu się zbyt łatwo.

Bo każdą kobietę przecież się trochę gwałci1.

Dbaj o swoją bieliznę

Tylko faceci nie muszą się podcierać.

Bądź zawsze czysta i ładnie pachnąca

On ma zapach mężczyzny – potu, krwi i łajna w polu. Ty zakryj obrzyganą przez dziecko koszulkę, masz pachnieć fiołkiem.

Mariel Clayton
Mariel Clayton

Fronda albo zacytowała pamiętnik ofiary syndromu sztokholmskiego albo trzynastowieczny poradnik dla kurtyzan obsługujących kapłanów. Finalnie wyszedł z tego niezły viral, Terlikowski zna się na rzeczy. Uszanowanko.

Odklej swój facepalm, udostępnij ten tekst i napisz czym rozpieszczasz kota kosztem męża (żony? dziewczyny? partnera? kochanek? księdza?).

 

Wszystkie nagłówki pochodzą z portalu popieprzonego.

1Korwin

Fot. niesamowita Mariel Clayton

Jesteś ciekaw/a zdania swoich znajomych? Udostępnij ten artykuł!

Poprzedni artykuł

Jak napisać e-mail - zakończenie

Następny artykuł

Czego nie wiesz o social media? - relacja ze Slot Art Festival

 • Jacek zawsze mi robi wyrzuty „kota to drapiesz, a mnie nie chcesz!” 😀

  • Ty zła nieżono 😀 No u nas w domu koty zawsze są rozpieszczane kosztem wszystkiego 😀 Właśnie nie mogę używać myszki, bo kot na niej śpi ;]

 • Daje kotu najlepsze kawałki kurczaka… będę złą żoną. 😀

 • Pingback: Ciężarna panda wnuczką księdza? - Wykopki internetowe #4 -()

 • Łiiiiiiiii! A jak idzie ulicą i pada to rzuć się na każdą kałużę żeby butków nie zmoczył. Chyba se Frondę poczytam dla rozrywki.

  • Polecam, codzienna dawka humoru w Twoim domu 😀

  • Fronda jest dobra zamiast kawy, polecam. Ale ma też efekt uboczny. Człowiek zaczyna wątpić w sens ogólny społeczeństwa. I zaczyna nienawidzić kleru. I ludzi typu Terlik. A to niedobrze. Nienawiść nie jest budującym uczuciem.

   • oj tak, po dzisiejszym ich wpisie o śmierci mojej dobrej koleżanki, mam ochotę zrzucić na nich bombę. ale to nie jest budujące, więc po prostu staram się nie reagować i wierzyć, że sami się we własnym szambie utopią.

 • To łazi po wallach od dawna, tekst jest naprawdę mega. Co mi przypomina, jak często w książkach i blogach katoliczek czytam, że dziewczynki należy wychowywać inaczej niż chłopców. Żeby były dobrymi żonami i matkami (w domyśle: a nie żeby się zeszmaciły z jakimś lewakiem bez ślubu), a chłopcy powinni dostawać zadania do wykonania, bo lubią się nieustannie sprawdzać i rywalizować. Dobraaaa. Jak kiedyś moja córka przyprowadzi jakiegoś Katola do domu, to chyba specjalnie pożyczę psa od sąsiadów, żeby go poszczuć. A ją zamknę w piwnicy do czasu, aż nabierze rozumu. 😉

  • użyczę swoich psów nawet!

 • KafelkowyAbsurd

  Tekst świetny, niestety prawdziwy, i to nie tylko w pewnych „uświęconych” kręgach. Powyższe rady niekiedy słyszałam wśród znajomych lub obcych osób. Tak zwanych życzliwych koleżanek, które radziły zdesperowanej przyjaciółce, która ma problemy z facetem. „Bo faceci tak mają” – święte hasło, które wszystko ma wytłumaczyć, często z dodatkiem: „trzeba to po prostu akceptować”. No tak, a kobieta nie może po prostu „tak mieć”. Nie, skądże. Bo kobiety są od akceptowania, tolerowania, kiwania ze zrozumieniem głową, całowania po czółku, gdy biednemu facetowi coś nie wyjdzie, czy ma gorszy dzień. A gdy kobieta ma gorszy dzień i ma zwyczajny wkurw, to zazwyczaj usłyszy: „Co, znowu okres ci się zbliża?”. Cudowny XXI wiek, a mentalność jak z kamieniołomu.

  • Wbrew pozorom to te zmiany wzorców kulturowych i odejście od kobiecego niewolnictwa dzieje się dopiero na naszych oczach. Nasz babki, a moze czasem i matki, wychowywane były do tego, aby służyć mężowi, jako niższe w hierarchii. Stąd też i nie dziwne, że takie bzdury są wciąż odkopywane. Nie zazdroszczę życzliwych koleżanek :C