0
Udostępnień
Pinterest Google+

Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny poniedziałeczek. Podsumowanie odmętów Internetu, w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Kto się stęsknił? Wykopki dążą do innej formuły, która niestety wciąż się opóźnia. Dlatego nie mogę odmówić Wam delikatnego powrotu do korzeni!

Wydarzenie tygodnia

Reportaż Magdaleny Reyman
Reportaż Magdaleny Reyman

A w zasadzie ostatnich tygodni, to oczywiście #TrudnyOkres dla rządu. Beata Szydło oraz Episkopat został zalany dogłębnymi informacjami o stanie polskich macic, a tysiące ludzi wyszło na ulice. Tymczasem moja opowieść menstruacyjna doczekała się cytatu w… Polityce. Taka sława. Sprawdź najciekawsze wiadomości internautek do Beaty Szydło.

Artykuł tygodnia

Speaking Carrots by Reyman
Speaking Carrots by Reyman

Grafmag opublikował najciekawsze, polskie projekty graficzne. Wśród nich wyróżniono m.in. branding Speaking Carrots. Jest wow! Jaram się, bo znam zarówno Kamilę Sidor, inicjatorkę Speaking Carrots, jak i odpowiedzialną za projekt graficzkę. Łezka się w oku kręci, kiedy się człowiek zorientuje, że wszyscy w okół niego są tacy zdolni!

Opakowanie tygodnia

Nikita Konkin
Nikita Konkin

A jeżeli już siedzimy w temacie grafiki, to właśnie wyobrażam sobie idealny świat pełen pięknych opakowań produktów. Boże, ile jadłabym takich włosowych makaronów, zaprojektowanych przez Nikitę Konkina z Rosji!

Prezent tygodnia

chocolate_pantone_4 (1)

Czekoladki w kolorach Pantone? Jeżeli macie wsród znajomych grafików, to prezent urodzinowy macie z głowy.

Serial tygodnia

modern (1)

Odkryłam Modern Family. Nie ma tam geeków ani zagadek, ale jest śmieszne, życiowe i potrafi mnie odstresować. Więc koniecznie oglądajcie!

P.S. Kocham Glorię!

Praca tygodnia

Steve Stair
Steve Stair

Przytulacz/ka wombatów potrzebny/a od zaraz w Australii. Mocno zastanawiam się czy nie rzucić wszystkiego i lecieć do kraju kangurów.

Porzyg pluszu

swan (1)

Weźcie chusteczki, przed Wami historia uratowanego łabędzia, który w podzięce tuli się swoją dłuuuugą szyją.

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO:

Jesteś ciekaw/a zdania swoich znajomych? Udostępnij ten artykuł!

Poprzedni artykuł

Będę mieć skrobankę

Następny artykuł

5 wspólnych cech prawa i programowania