Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny #Poniedziałeczek. Miniony tydzień podsumowany w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

W tym odcinku nie ma cyrku, ale są koty jeżdżące na żółwiach i smutne lemury. Nie zabraknie odrobiny dobrego porno, ale uwaga na karmiącą babcię! Wydrukujemy też materiały najlepszego autora – Internetu. Enjoy!

Wydarzenie tygodnia

DSC_4386m

Konwencja Geek Girls Carrots w Warszawie pochłonęła cały mój weekend. Układanie strategii rozwoju globalnej społeczności kobiet w IT przy pizzy, uczestnicząc w prelekcjach Van Anh Dam z Loesje oraz Małgorzaty Marczewskiej z ArtCoach. Zazdroszczę sobie bycia Karotką. #GoCarrots

News tygodnia

Cyrk na Wiejskiej, zamiast w SłupskuRobert nie potrzebuje PR Managera, on po prostu jest tak fajny, że ludzie kochają go sami z siebie. Pokazania środkowego palca cyrkom to świetna decyzja!

Fanpage tygodnia

Źródło : internet – świeży i jeszcze ciepły fanpejdż o wszystkich tych, którzy kradną czyjąś twórczość od największego, najpopularniejszego autora wszechczasów – Internetu. Wrzucenie nazwy strony/fanpage/autora kwejka/itp. oraz hiperłącza naprawdę nie boli.

Rekrutacja PWr – lubię podejście Politechniki Wrocławskiej do marketingu. Nie wypada mi chwalić akcji, w których maczam palce, ale cóż zrobić, że grafiki Magdy Reyman wymiatają?

Startup tygodnia

zeccer

Zeccer to startup, o którym miałam okazję dowiedzieć się na konferencji Innowacyjny Wrocław. Firma rozwinęła się na uczelniach, gdzie oferowała darmowe drukawanie notatek (i wszystkiego, na co masz ochotę), w zamian za to, że puste przestrzenie kartki będą zadrukowane reklamą. Za drukowanie bez reklam płacisz od kilunastu  do kilkudziesięciu groszy za stronę. Genialny pomysł, świetne wykonanie, fajni ludzie, więc polecam dalej!

Fuckup tygodnia

Organic Village, warszawska knajpa, której nie uratuje Czaplicka ani nikt inny. Po prostu cebula i dziadostwo, brak wypłat i zupełnie buracki sposób kontaktu  w social mediach doprowadził do obniżenia recenzji restauracji z bliskiej 5 do poniżej 1,5. Wróżę, że będzie tylko gorzej.

Reklama tygodnia

Bez szczucia cycem, a każdy wie, o co chodzi. Pornhub poszukiwał Dyrektora Kreatywnego i zorganizował konkurs na najlepszą reklamę. Chciałabym pochylić się nad Pornhubem dłużej, jednak uprzedził mnie Pijaru Koksu.

Blog tygodnia

Obite Gary – na świetnych zdjęciach zobaczysz trzy gotujące blondynki. Czekam, aż poprawią wersję mobilną strony, ale to zdecydowanie jeden z ładniejszych blogów kulinarnych, jakie miała okazję widzieć.

Aplikacja Tygodnia

DailyArt to aplikacja stworzona przez polkę, Zuzę Stańską z Moiseum. Obcuj ze sztuką bez ruszania się z domu! Aplikacja publikuje codziennie jedno dzieło sztuki na Twoim telefonie z krótkim opisem. Ostatnio jest to mój ulubiony sposób na odchamienie się w tym smutnym czasie, gdy muszę zmienić smartfona, bo niewiele aplikacji poza tą jeszcze mi działa.

Muzyka tygodnia

Często fałszuję Austrę, Habitat przypomniał mi się akurat przed wyjazdem do Warszawy.

Czy wiesz, że:

Lemury podnosząc łapki do góry podczas łaskotania, są przerażone?

ZaginalDom.pl opublikował artykuł na ten temat, a tutaj możesz podpisać petycję.

DIY tygodnia

DIY – Zrób samodzielnie stronę WWW!

Porzyg pluszu

Gangsta kot na żółwiu. Nie nudzi się od lat.

Zobacz też:

Dlaczego dziecko jest głupie?

Dlaczego Twój fanpege jest do dupy?

 

Masz pomysł, co powinno znaleźć się za tydzień w Wykopkach Internetowych? Napisz: hakierka@outlook.com