Jesteśmy świadkami historycznego momentu w Stanach, kiedy to zalegalizowano małżeństwa homoseksualne.

Ciężko Polakom cokolwiek wiedzieć w Polsce o rasizmie. Poza jakimiś marginalnymi przypadkami, nie wiemy dlaczego mamy dyskryminować ludzi z powodu koloru skóry. Powoli przestajemy być nawet antysemitami. Z roku na rok, coraz mniej w nas homofobii.

Czasami rozmawiam z przyjacielem, który zapewnia mnie, że to tylko krok dzieli Polskę od równości. Prędzej czy później, nawet Duda złoży broń i zauważy, że orientacja nie sprawia, że masz tęczę na czole i klipsy na sutkach w miejscu pracy.

Komu grozi gejbola?

Czy ktokolwiek coś straci z powodu równych praw wszystkich ludzi? Z pewnością głosiciele prawd objawionych, głoszących rychłą apokalipsę. Ci wszyscy propagatorzy normalnych rodzin, skryci kryptogeje, którzy problemy z tożsamością leczą przez zakładanie wielodzietnych rodzin, kościołem i układaniem swojego życia tak, aby codziennie móc komuś opowiedzieć o homoseksualizmie. Żeby się wygadać, przecież nikt nie musi wiedzieć, że twoje wątpliwości i agresja wcale nie dotyczą obcych osób, a właśnie ciebie.

Zazdroszczę dzisiaj Amerykanom tej dumy, tego jak potrafią się tym cieszyć. Wiem, że na pewno nie brakuje w USA ludzi pokroju Terlika, ale przynajmniej nikt go nie wpuszcza do publicznej telewizji.

dupand

Czas na Ciebie, nowy prezydencie. Ludzie wybrali Cię, bo mieli dosyć mdłego myśliwego, a Ty masz uroczą fretkę. Prawdopodobnie partyjni koledzy nastraszyli Cię gejbolą do tego stopnia, że myślisz, że można zarazić się nią drogą kropelkową. Nie można, dlatego czas na Ciebie. Potem może czas na Putina.

Tymczasem czas na Dudę i #LoveWins

jatecza

 

Pozdrawia Was tęczowa Hakierka. Miałam dzisiaj narzekać na nieprzychylność ludzi wobec stypendiów dla kobiet, ale ponarzekam jutro. Dziś świętuję.

Chcesz tęczy? Zuckerberg przygotował dla Ciebie narzędzie, kliknij TUTAJ.

Tagged in:

, ,