Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny #Poniedziałeczek. Miniony tydzień podsumowany w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

W tym tygodniu promocja homoseksualizmu i Vine. Byłam w górach i widziałam zbyt wiele gołych dzieci w krzakach, mam traumę.

News tygodnia

promocja

W Biedronce jest słownik dla dzieci, gdzie opisuje się homoseksualizm i homofobię zgodnie z prawdą. Fronda bojkotuje i robi darmową reklamę Biedronki. Ta nie wyrabia się ze sprzedażą. Terlikowski dalej udaje, że nie jest kryptogejem. Fronda wciąż ma więcej tęczy na stronie niż jakakolwiek organizacja LGBT+.

Vine tygodnia

Trochę odkopiemy inne social media – w tym tygodniu poznaj Arlenę Witt – blogerkę, vlogerkę i vinerkę. Kobieta stu talentów z bardzo fajnie prowadzonym kontem na Vine.

Warto poczytać

Co głupiego robią te durne człowieki? – pięć smuteczków każdego kota.

Film tygodnia

Czy ktoś tego filmu jeszcze nie oglądał? No ja, do wczoraj. Jest dziwnie, psychodelicznie i dość prawdziwie. Chcesz obejrzeć ponownie jeszcze przed napisami końcowymi. Nie czytaj opisu tego filmu na Filmwebie czy gdziekolwiek, bez spoilerów nie da się skrócić fabuły i zachęcić. Więc zachęcę Cię młodą Heleną Bonham Carter.

Fuckup tygodnia

Bielsko Biala, fb.com/slabareklama

Bielsko Biala, fb.com/slabareklama

Domagam się obowiązkowej matury z biologii, fizyki i chemii. I obowiązkowej astrologii w seminariach. Kształcą kretynów.

Reklama tygodnia

Agencja: Reprodução/dcriativo

Agencja: Reprodução/dcriativo

Niektóre branże od razu płaczą, że nie można ich reklamować kreatywnie. Co powiesz na optyków i okulistów?

Muzyka tygodnia

W Radio Luz przypadkiem usłyszałam Taco Hemingway. Nie czaję rapu, ale Taco nie jest też typowym raperem. Ponadto wydawanie hajsu na hummus i guacamole oraz bycie Soja Posejdon to the story of my life.

Porzyg pluszu


W tym tygodniu prosto z mojego Vine’a – Papi, moja ręka oraz Lesley Gore.

Mało Ci?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

Ponadto:

Ile razy dziennie bywasz offline? – Człowiek Unplugged