Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny #Poniedziałeczek. Miniony tydzień podsumowany w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Wydarzenie TYGODNIA

Windows 95 miał urodziny, co z mniejszym lub większym rozrzewnieniem każdy wspominał Jeżeli nie wyobrażacie sobie tego, jak rewolucyjnym systemem był Win ’95 – zobaczcie, reklamowali go nawet Przyjaciele!

Blog Tygodnia

Zapętlone – blog Kasi, organizatorki WroBlog, wrocławskich spotkań blogerów. Przeurocza dziewczyna, której blog jest jak pogotowie muzyczne – nie masz czego słuchasz? Wpadnij do niej po playlistę 🙂

Facebook Tygodnia

rosolku ci zrobie

Bardzo Brzydkie Rysunki podbiły moje serce.

SERIAL TYGODNIA


Sillicon Valley to serial o Krzemowej Dolinie, jednak bez znanej powszechnie pompatyczności. Miasto geniuszy okazuje się zbiorem biednych geeków, którzy marzą o własnym startupie, który zostanie doceniony przez jednego ze zbzikowanych inwestorów. Z każdym krótkim odcinkiem serial zyskuje na zabawności i łata dziurę w mym sercu w trakcie przerwy w nadawaniu Big Bang Theory.

Ciekawostka tygodnia

Małżeństwo to kompromisy, ale jak pogodzić marzenie o klasycznym, białym torcie z kaskadą białych kwiatów i zamiłowanie do komiksów Marvela?

Dezorientacja TYGODNIAcheerleader

Cheerleaderki w Chinach są zatrudniane do… motywacji programistów! Nie umiem tego skomentować.

MUZYKA TYGODNIA

Conchita zawładnęła moimi głośnikami, więc niech zawładnie teraz i Twoimi.

PORZYG PLUSZU

baby-panda-basket-yaan-debut-appearance-china-27
Każdy wie, że nie ma na świecie nic słodszego niż pandy.

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO: