Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny #Poniedziałeczek. Miniony tydzień podsumowany w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Wróciłam do żywych. Mimo, że Polska przez te dwa tygodnie zrobiła się wizualnie dosyć paskudna i tylko odkręcone maksymalnie kaloryfery ratują mój nagrzany greckim słońcem tyłek – to jednak brakowało mi chodzenia na pełnych obrotach. Cóż, moje FOMO zdecydowanie potrzebuje terapii. Tymczasem:

Facebook Tygodnia

upierdolona

Upierdolona kuchnia poleca – gdyby nie było upierdolonej kuchni, to Hakierka nie byłaby jakimś tam pseudotechnologicznym blogiem. Robiłabym bloga pseudokulinarnego! W upierdolonej kuchni nie gotuje Kasia Tusk, jest syf i brud, krew, pot i łzy. Idealny manicure, blenda i nowe Huntery tego nie uratują. This is fucking Sparta!

Albo inaczej – tak gotuje większość normalnych ludzi na świecie. Lubię te przebłyski rzeczywistości w Internecie.

Aplikacja tygodnia

Duolingo_logo

Duolingo – uwielbiam aplikację, które dobrze wykorzystują grywalność i edukację. Ta aplikacja uczy Cię w prosty sposób języków obcych. Uzależniłam się od tego na Androidzie ucząc się hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego po angielsku! Parę miesięcy przerwy i teraz od kilku dni czuję się jak Wittamina w “Po Cudzemu”.

Mam nadzieję, że pomogłam.

Wpis TYGODNIA

fruits-oranges-tangerines

Moja dziewczyna ma brzydką cipkę – teksty Proseksualnej mogłabym dawać co tydzień w Wykopkach. Nat jest zdecydowanie jedną z najmądrzejszych osób, jakie dane jest mi czytać w Internetach.

Jedzenie tygodnia

Zupa z Egzorcysty – wpadłam na bloga Pauliny Wnuk, przeglądam sobie jej serię From Movie to The Kitchen i widzę zieloną zupę. Nie czytałam przepisu, ale wiedziałam, że mam rosół wegański (“Profanacja rosołu! To co najwyżej wywar warzywnny!” hejty za 3, 2, 1…) i groszek. Nie wyszło mi zielono, wyszła mi zupa bagienna, trochę mułu i ruchome piaski. Czyli kolejna moja specjalność, znana pod tytułem “Brzydkie, ale dobre!”, zwieńczona sukcesem!

MUZYKA TYGODNIA


Jeżeli podglądacie mnie na Snapie (hakierka), to pewnie już widzieliście aranżację tej piosenki w wykonaniu Reyman (Snapchat: xreymanx). Ta grecka cowgirl ratowała mnie o 4 nad ranem przed krwiożerczymi komarami. Właśnie przy tej piosence. Packi w dłoń!

PORZYG PLUSZU


Moje koty nie wybaczyłyby mi tego.

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO: