Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny #Poniedziałeczek. Miniony tydzień podsumowany w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Wojna polsko-ruska będzie, nie będzie, who cares? Radujmy się, póki mamy paszporty i poczciwą Konstytucję. A co się działo poza tym?

Wydarzenie TYGODNIA

Miał być Jarek, ale po obrączce poznaję, że to Lech. Nieważne, śliczna kicia! Fot. Jacek Herok

Miał być Jarek, ale po obrączce poznaję, że to Lech. Nieważne, śliczna kicia! Fot. Jacek Herok

Kraj Polan dla jednych podniósł się z kolan, dla innych upadł na głowę. Wątpię, że kogokolwiek z Was ominęły wybory. Najpierw debaty robotów, potem debata pozamiatana przez Zandberga. Teraz ból, wszędzie ból. Większy niż BUL naszego byłego prezydenta. Jak już wiecie z Polskiego Syndromu Sztokholmskiego, mam już twardą skórę, więc trudno mnie przestraszyć. W końcu nie pierwszy raz szykuje się w polityce kabaret. Ale prewencyjnie poczytam o możliwym azylu politycznym. Just in case. W chwilach zwątpienia pocieszam się, że Jarek jest kociarzem. Żaden kociarz nie jest normalny, ale wszystkie kotki są takie słodkie.

Wpis Tygodnia

Latarnik wyborczy by Make life harder. Już po ptokach, ale piękna analiza psychologiczna elektoratów większości partii.

Film Tygodnia

Universal City Studios via Blastr

Universal City Studios via Blastr

Powrót do przyszłości – przed wyborami wszyscy płakali za swoją deskolotką. Jeżeli jeszcze nie przypomniałeś sobie klasyka powstałego przed obaleniem komunizmu – nadrabiaj!

Przyszłość TYGODNIA

A jeżeli już w tematyce przyszłości jesteśmy – to zobacz, co twórcy filmu przewidzieli i jakie wynalazki z 2015 roku stały się rzeczywistością.

Ciekawostka tygodnia

Antygrawitacyjne buty Michaela. Zabiłam magię?

MUZYKA TYGODNIA


Ta piosenka jest moim urodzinowym hymnem od momentu, gdy usłyszałam ją w filmie “Kochany Urwis” (org. Problem Child). Także to moja impreza, mogę płakać, jeżeli tylko chcę. Biorąc pod uwagę, że w moje urodziny zazwyczaj wypadają wybory – nikt mi nie powie, że nie mogę!

PORZYG PLUSZU

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO: