Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny #Poniedziałeczek. Miniony tydzień podsumowany w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Myśleliście, że więcej Wykopków nie będzie? Wy naiwni!

Wydarzenie TYGODNIA

No mamy kolejny, nowy rok.

Nie myślałam rok temu, że przywitam go w Warszawie jako programistka, blogerka, która w głowie ma już wyjazd do Skandynawii. Boję się, co będzie za rok.

Artykuł Tygodnia

Startuperki w Strefie Gazy linkowałam Wam już wczoraj na Facebooku. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście materiału o muzułmańskich geek girls to właśnie teraz powinniście to nadrobić!

Portret Tygodnia


Nikola Tesla w prądzie.

Fanpage Tygodnia

Obraz pt.""Jezus wypędzający kupców ze świątyni", a na nim napis "I pył ze stów waszych strząśnijcie na świadectwo dla nich" . Podpis tłumaczący: "Pierdol to"

Ostatnio w wiadomości prywatnej zarzucono mi ostre słownictwo. No, to prawda, potrafię docenić soczystą polszczyznę. A że kaleczyć języka nie lubię, to jak coś pierdolę, to pierdolę, a nie np. pi****le. No bo albo przeklinam, albo nie. Gwiazdka nie sprawia, że ust wylatują mi motylki, a jej brak przynajmniej nie jest infantylnym sposobem na poszerzenie grupy odbiorców o gimnazjalistów z ochroną rodzicielską na komputerze. Polubiłam tymczasem Ilustrowany podręcznik dla młodzieży dobrze wychowanej. Może moja babcia w końcu będzie ze mnie dumna, a ja zostanę prawdziwą damą? Nauczę się jeść bezę?

Blog Tygodnia


A skoro już o wulgaryzmach – wyznam Wam, że kocham Matko Jedyna. Uwielbiam sposób, w jaki pisze oraz opowiada. Matkę znacie na pewno, w końcu to ona podała milionom Pokaków lek “WeźNiepierdol” (wulgarne te wykopki, no co zrobię). Jednak na leku jej twórczość się nie kończy, znajdziecie resztę na blogu i na Youtube.

Reklama tygodnia


Nieco ckliwa, ale niech będzie.

Instagram tygodnia

Alice podróżuje po Europie wraz z Claire, trzyletnią Bull Terrierką.

Vine tygodnia

Ostatnio bawią mnie wszelkie przeróbki i memy z Adele, więc musicie mi wybaczyć.

Ciekawostka Tygodnia

Jak widzą zwierzęta? Bój się rekina.

PORZYG PLUSZU

Chris para się fotografowaniem psów w lekko kompromitujących minach, kiedy te łapią przysmaki. Jakby nie było, są urocze, a na Facebooku Chrisa znajdziecie wiele więcej zdjęć!

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO:

Co do tytułu – oczywiście znowu kłamałam. Klnę jak szewc, choć nigdy nie poznałam wulgarnego szewca. I będę.