Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny poniedziałeczek. Podsumowanie odmętów Internetu, w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Kto się stęsknił? Wykopki dążą do innej formuły, która niestety wciąż się opóźnia. Dlatego nie mogę odmówić Wam delikatnego powrotu do korzeni!

Wydarzenie tygodnia

A w zasadzie ostatnich tygodni, to oczywiście #TrudnyOkres dla rządu. Beata Szydło oraz Episkopat został zalany dogłębnymi informacjami o stanie polskich macic, a tysiące ludzi wyszło na ulice. Tymczasem moja opowieść menstruacyjna doczekała się cytatu w… Polityce. Taka sława. Sprawdź najciekawsze wiadomości internautek do Beaty Szydło.

Artykuł tygodnia

Speaking Carrots by Reyman

Speaking Carrots by Reyman

Grafmag opublikował najciekawsze, polskie projekty graficzne. Wśród nich wyróżniono m.in. branding Speaking Carrots. Jest wow! Jaram się, bo znam zarówno Kamilę Sidor, inicjatorkę Speaking Carrots, jak i odpowiedzialną za projekt graficzkę. Łezka się w oku kręci, kiedy się człowiek zorientuje, że wszyscy w okół niego są tacy zdolni!

Opakowanie tygodnia

Nikita Konkin

Nikita Konkin

A jeżeli już siedzimy w temacie grafiki, to właśnie wyobrażam sobie idealny świat pełen pięknych opakowań produktów. Boże, ile jadłabym takich włosowych makaronów, zaprojektowanych przez Nikitę Konkina z Rosji!

Prezent tygodnia

chocolate_pantone_4 (1)

Czekoladki w kolorach Pantone? Jeżeli macie wsród znajomych grafików, to prezent urodzinowy macie z głowy.

Serial tygodnia

modern (1)

Odkryłam Modern Family. Nie ma tam geeków ani zagadek, ale jest śmieszne, życiowe i potrafi mnie odstresować. Więc koniecznie oglądajcie!

P.S. Kocham Glorię!

Praca tygodnia

Przytulacz/ka wombatów potrzebny/a od zaraz w Australii. Mocno zastanawiam się czy nie rzucić wszystkiego i lecieć do kraju kangurów.

Porzyg pluszu

swan (1)

Weźcie chusteczki, przed Wami historia uratowanego łabędzia, który w podzięce tuli się swoją dłuuuugą szyją.

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO:

Tagged in:

, ,