Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny poniedziałeczek. Podsumowanie odmętów Internetu, w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Artykuł tygodnia

Co absurdalnego powie kobiecie inna kobieta? Wpadłam w pułapkę swojej własnej decyzji, że staram się nie krytykować ludzi tylko ze względu na ich płeć. Nie mówię, że faceci głupi, bo neandertale, kobiety zaś puste. Nie genitalia sprawiają, że człowiek ma zestaw danych mniej lub bardziej udanych cech. Z kolei jak jednak wypowiadać się o osobach, które dokładnie tak robią? Podkopują grupę społeczną ze względu na płeć? Czy można ją krytykować? Ocenić musisz samodzielnie.

Reklama tygodnia

Zdjęcie zmywarki i podpis: Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, kup zmywarkę.

Agencja: Lubię to

Media Markt wygrało w tym tygodniu swoim postem na Facebooku. Walić język korzyści, agencja robi im dobrze!

Miejsce tygodnia

IMG_0003 (1) (1)

How U doin Cafe to miejsce, w którym właśnie piszę te Wykopki. Nigdy nie oglądałam Przyjaciół, ale tym właśnie serialem jest inspirowane to miejsce. Widzę tu masę nawiązań, których nie rozumiem. Mimo tego, doceniam to bardzo przyjemne miejsce. Jest kilka rodzajów mlek roślinnych oraz… popcorn, więcej mi nic już nie potrzeba. Poza tym Wi-Fi. Teraz następuje pytanie – czy powinnam zacząć oglądać Przyjaciół?

Aplikacja tygodnia

unroll.me_

Unroll.me odkopało moje obecne/stare skrzynki pocztowe z zalewy spamu. Appka masowo odsubskrybowywuje (trudne słowo!) niechciany spam, pozostały możesz za to wrzucić w jeden, zbiorowy mail. Każdy chyba lubi porządek na poczcie. Szkoda, że trwa tak krótko. Ja właśnie zbieram się do tworzenia dla Was newslettera. Ale póki nie stworzę czegoś maksymalnie mądrego i przydatnego, skrzynek Wam okupować nie będę. Brzydzę się spamem. Jak chcecie wraz ze mną cierpliwie czekać na lepsze czasy, w których wyślę Wam w końcu jakąś tajemną wiedzę na maila – kliknijcie w ten wielki, żółty przycisk w prawej kolumnie.

Ciekawostka tygodnia

Maszyna rozszerza lalkom pusty oczodół, a człowiek wrzuca oko.

Skąd się biorą oczy lalek? Nie odpowiadam za Wasze koszmary.

Porzyg pluszu

Uśmiechnijcie się do rybki. Jeszcze 4 dni do piątku!

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO: