Rodzice, przyjaciele, partnerzy i partnerki, współpracownicy, szefowie. Całe społeczeństwo lubi Ci coś wmawiać. Ty sobie lubisz.

Więc, kurwa, przestań sobie wmawiać, że:

Nic nie osiągniesz

A skąd ktoś, kurwa, wie, co chcesz osiągnąć? Osiągniesz, co chcesz. Jak Ci się zachce. Bo może Ci się nie chcieć. I bardzo dobrze.

Jesteś za gruba

LONELY LINGERIE/ZARA MIRKIN

LONELY LINGERIE/ZARA MIRKIN

Stać Cię, to sobie możesz być. Zresztą pamiętaj, lepiej być grubym i szczęśliwym niż chudym i smutnym.
Tak wiem, goal to być chudym i szczęśliwym. Ale nie możesz mieć w życiu wszystkiego, więc nie pierdol od rzeczy i przestań w to wierzyć. I w Mikołaja. I w dzieci z kapusty. Twoi rodzice mieli prawdziwy, realny stosunek płciowy. Możesz wmawiać sobie, że była to sztuczna inseminacja, ale dobrze wiesz, jak trudno być w tym kraju z probówki.
Więc tak. Seks rodziców. Wiem, mózg rozjebany.

Jesteś za chuda

Naga joginka, która usuwa sobie w Photoshopie sutki aby Instagram nie usuwał jej prac

Źródło: nude_yogagirl

Zjedz coś, jesteś za chuda, to niezdrowe. Kobiety mają krągłości, a facet nie pies.

A Ty, kurwa, nie kość. I chuj Cię jakiś facet obchodzi. Tak wyglądasz, bo tak chcesz, tak masz albo chuj wie co. I możesz być chuda i nie tyj, bo kurwa inni Ci zazdroszczą. Naprawdę, czyjaś masa ciała to naprawdę gówno w przestrzeni, które się łapie, gdy ludzie już nie mają tematów do rozmowy. Pierdolenie o zbyt niskiej wadze nie jest mniej krzywdzące niż fat-shaming. Więc no, czuj się dobrze ze sobą. Póki Twoje życie w okół tego się nie kręci, jest dobrze.

Koty to nie są prawdziwe dzieci

macbook3

Unsub. Unfollow. Unfriend.
Zawsze tak robię, gdy to słyszę. Prawdziwe dzieci mają futro, dlatego są kochane. Bez futra nie ma miłości.

Nie szanujesz się

easy

Bo bzykasz się na pierwszej randce. Pan Buk, Allah czy tam Budda dał Ci Tindera, waginę i własną wolę. Z szacunku do siebie powinnaś bzykać się wtedy, gdy masz na to ochotę. I, z szacunku do siebie, powinnaś się nie ruchać, kiedy tej ochoty Ci brak.

P.S. Tak, uprawiam sexting na snapie z takimi zdjęciami. Oh, well, łatwa ja.

Jesteś nudna

Lush Better Together

Lush Better Together

Bo ruchasz tylko jedną osobę i nie pijesz co tydzień. Albo wcale. Tak masz, bardzo zazdroszczę.

Jesteś pojebana

aborcja6

Bo nie jesz mięsa, nie wierzysz w boga albo jesteś feministką. W pojebaniu nie ma nic złego, a jeżeli Twój rozmówca dissuję Cię z tychże powodów, to powtórz za mną: Unsub. Unfollow. Unfriend.

Jesteś słaba

Rak n Roll

Rak n Roll

Póki jesteś w stanie oddychać i się obudzić, nie jesteś słaba. Życie jest ciężkie, ale Ty dajesz radę. Wiesz, że nikt za Ciebie go nie ogarnie. I możesz dostawać po dupie, możesz mieć pod górkę. Ale to nie znaczy, że jak wolno Ci idzie, to jesteś słaba.

Nie dasz sobie rady

Fahrenheit DDB

Fahrenheit DDB

Dasz, zawsze dajesz i będziesz dawała. Człowiek rodzi się sam, a potem sam umiera. Cała reszta to iluzja w jakiej żyje. Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym szybciej sama posprzątasz swój burdel. I dasz radę.

Nie potrafisz

Pornhub

Pornhub

A kto od razu potrafi? Najpierw musisz się nauczyć. A żeby się nauczyć, musisz to chcieć. Z czasem może to polubisz. A może nie. I to nic złego. W każdym razie, potrafisz. Ale może Ci się teraz nie chcieć i innym chuj do tego.

Jesteś głupia

Dziewczynka ubrana na różowo wśród jedynie różowych ubranek i zabawek.

JeongMee Yoon – The Pink & Blue Project

Ludzie mogą wybierać czy są mądrzy lub szczęśliwi. Jesteś mądra? To współczuję. Jesteś szczęśliwa? To ciesz się wydmuszką zamiast mózgu. Bardzo zazdroszczę.

Jesteś brzydka

To zabrzmi biblijnie, ale jesteś, kurwa, cudem. Masz bilet do wykorzystania na średnio jakieś kilkadziesiąt lat życia. Jesteś zajebista i nikt Ci nie będzie mówił, że cycki masz nierówne czy nos krzywy. Albo cipkę w poprzek. To wyjątkowość, która czyni Cię lepszą. Zepnij poślady i pamiętaj o tym.

 

 

Tylko sobie, kurwa, niczego nie wizualizuj, ok? To nie działa.

Ale w sumie, co ja tam wiem.

Tagged in:

,