Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny #Poniedziałeczek. Miniony tydzień podsumowany w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Tymczasem dwie wieże, szczucie cycem, zombie i słoiki – enjoy!

Wydarzenie tygodnia

Dzieje się wiele – demonstracje za i przeciw uchodźcom, kolejny projekt aborcyjny, a tymczasem żyjąc ze Spotterką nie da się ominąć kolejnej rocznicy ataków na World Trade Center. Stąd Nie mogłam się powstrzymać, aby dzisiejsze wykopki nie były przystrojone kontrowersyjną kampanią DM9DDB dla WWF.

Blog Tygodnia

Koci świat to blog kobiety z autyzmem, która w tym wpisie rozprawia się z psychologami, którzy traktują różne zaburzenia identycznie, gdy ma się 5, jak i 50 lat. Film zaś pokazuje, jak traktowane są osoby nieme, ale zapewne wiele z tych rzeczy jest tożsamych w innych przypadkach braku jakiejś sprawności.

Fanpage Tygodnia

serek

Marketingowiec płakał, jak wymyślał(FB) to smutne miejsce w sieci pełne szczucia cycem i najniższych marketingowych lotów. Poprawi Ci humor albo sprawi, że facepalm już nigdy nie odklei się od Twojej twarzy.

SERIAL TYGODNIA

fear-the-walking-dead-poster-featured

Fear The Walking Dead to gratka dla wszystkich fanów… The Walking Dead! Serial odpowiada na najciekawsze pytanie dla fanów serialu – jak to się zaczęło? Jak z normalnego życia doszło do epidemii, jak (nie) radziło sobie z tym policja i wojsko. Po dwóch odcinkach zapowiada się wyjątkowo dobry serial, dzięki któremu dobrze czeka się na serial pierwotny.
tygodnia

Ciekawostka tygodnia

download

Czy ktoś nadal czeka na efekt ściągania rozpoczęty w latach ’90? 😉

Halloween tygodnia

Dobra, do Halloween jeszcze sporo czasu, ale ten strój jest perfekcyjny!  I świetnie podsumowuje tekst: Świat Dziecka.

MUZYKA TYGODNIA

Cóż, zamieniam Wrocław na Warszawę za kilka miesięcy. Będę oficjalnie słoikiem, dlatego nie mogłam odmówić sobie puszczenia z tej okazji Karoli Czarneckiej.

PORZYG PLUSZU

Pug Shark!!!! ????? #SpeakPug ? Follow @malo_in_maui ??

Film zamieszczony przez użytkownika SpeakPug.com (@speakpug)

Nie wiem w czym tkwi magia mopsów, że są to najczęściej krzywdzone humorystycznie zwierzęta. Niemniej rekinek jest tak uroczy, że musisz go zobaczyć!

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO:

Tagged in:

, ,