Wykopki Internetowe to seria dedykowana na depresyjny #Poniedziałeczek. Miniony tydzień podsumowany w sam raz na smutny dzień w korpo lub ciężki powrót do rzeczywistości z weekendu.

Wróciłam! Ominęły mnie bomby, seksy i inne Macierewicze. Kto tęsknił?

Wydarzenie TYGODNIA

smierc-i-dziewczyna

Ominęłam tylko jeden tydzień wykopków, a stało się tyle rzeczy! Najpierw jebano TVN w Polsacie przez lokalnych terrorystów, następnie we Francji terroryści ISIS zaatakowali Paryż. Ale każdy z Was już o tym wie, choć wielu nie rozróżnia terrorystów od ofiar terroryzmu. Pisałam o ISIS i atakach terrorystycznych we Francji na Facebooku.

Tymczasem wyprowadziłam się z Wrocławia. W czas, bo nie wypakowałam dobrze walizek, a tu najpierw czytam o spalonej kukle Żyda oraz o kółku różańcowym pod teatrem. Gratuluję tym wszystkich ludziom, którzy zgromadzili się pod wrocławskim teatrem – nie planowałam tego, ale kupię bilet na “Dziewczyna i śmierć” i wpadnę do Wrocławia. Nie można wyobrazić sobie lepszego PRu.

Artykuł Tygodnia

Brigitte Lacombe, Meryl Streep, New York, NY, 2011

Brigitte Lacombe, Meryl Streep, New York, NY, 2011

Aktorki tracą swoją wartość rynkową mniej więcej w tym samym czasie, co dziwki. Filmy z Meryl Streep nie są tymi, które zawsze podbijają moje serce, ale sama Meryl, poza filmem, podbija je bardzo często.

Wpis tygodnia

Co warto wiedzieć o Marii Curie-Skłodowskiej? Jak najwięcej, bo Maryśka była niesamowita!

Akcja tygodnia

Dzień bez Futra minął całkiem głośno i mam nadzieję, że uświadomił niejedną osobę o losie zwierząt na fermach futrzarskich. Przy okazji udało się zakończyć proceder używania prawdziwych futer na Uniwersytecie Śląskim, co mam nadzieję stanie się precedensem i pójdą za tym pozostałe polskie uczelnie.

Serial Tygodnia

desperate

Ostatnio na oglądanie czegokolwiek nie miałam ani czasu, ani siły. Z powodu tony stresu, wszelkie stresujące seriale pokroju The Walking Dead czy Chirurdzy – odpadały. Odgrzebałam też serial dobry na wszystko – Desperate Housewives. I odpoczywam na Wisteria Lane.

P.S. Jeżeli odrzuca Cię od Desperatek wizja tego, że to zwykły serial o kurach domowych, to daj im szansę. Ja też długo myślałam, że to głupi serial o przypieczonych muffinkach.

Gadżet tygodnia

tiani

U Proseksualnej znalazłam Lelo 24K, który jest gadżetem erotycznym dla par i… jest ubezpieczonym od rozstania. Słowo “ubezpiecznie” jakoś poruszyło uśpioną we mnie prawniczkę, dlatego musiałam Wam pokazać!

Fanpage TYGODNIA

chuj1

Chujowe mieszkania do wynajęcia – cóż, ostatni wpis wiecznie żywy. Jeżeli nie musisz, nie przeprowadzaj się, chroń swoje zdrowie psychiczne

Ciekawostka tygodnia

Mając w znajomych ludzi, którzy mają świra na punkcie ptaków, dowiesz się między innymi, że dzięcioł ma język owinięty w okół czaszki i sięga aż do “nosa”.  How weird is that?!

MUZYKA TYGODNIA


Kiedy wszyscy zachwycają się powrotem Adele, ja nie jestem w stanie wysłuchać “Hello” bez śmiechu. Powyżej film, który przedstawia Wam jak piosenka powstała przy pomocy niezawodnej Ellen ;] A jeżeli podoba Wam się Adele na wesoło, to sprawdź Adele udającą Adele na przesłuchaniu innych Adele.

PORZYG PLUSZU

Na koniec pokręćcie dupką na swoich niewygodnych korpofotelach.

MAŁO CI?

Zobacz co było w poprzednich wykopkach.

PONADTO:

Rozpoczynam od dziś kurs programowania, więc potrzebuję Waszych zaciśniętych kciuków, bo nie mając wśród 24 godzin czasu na nic, teraz dołożyłam do tego jeszcze 8 godzin kursu każdego dnia. Przy okazji, trzymajcie też kciuki za to, abym nie wyleciała w tej Warszawie w powietrze. Kaloryfer śmierdzi mi palnym gazem (googlałam, ludzie dla potwierdzenia zapalają przy kaloryferze zapalniczkę – ja jestem mądrzejsza i wierzę moim nozdrzom). Czy jest na sali saper?